Košík

0 ks

0 Kč

Provozovatel

SIG - IMPEX montáže s.r.o.
PRODEJNA Táborská 102
615 00 Brno

IČO: 05301289
DIČ: CZ05301289

Tel.: 548217646, 604 233 266

E-mail
HOT-LINE

SIG - IMPEX montáže s.r.o. - váš odborník přes čerpadla

Fakturační adresa

SIG - IMPEX montáže s.r.o.

Táborská 102

615 00 Brno

e-mail: sig-impex@volny.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Počítadlo

Kalová čerpadla

V tomto oddělení najdete kalová čerpadla vhodná k čerpání dešťové vody, dále vody mírně až silně znečištěné, z žump, septiků. Dále zde najdete čerpadla pro tlakovou kanalizaci, čerpadla opatřená řezacím či mlecím mechanismem pro čerpání silně znečištěných vod.

Drenážní | Na kaly a splašky | S řezacím mechanismem | Přečerpávací stanice | Pro tlakovou kanalizaci


tabulkové katalogové tisk
Řadit dle:

Stránky: 1 2 3 4 5 další

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9 Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10
Kalová čerpadla Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9 Kalová čerpadla Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W Kalová čerpadla Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9

Benzínové čerpadlo EMPH 80 E9 je profesionální kalové čerpadlo se zesílenou konstrukcí a výkonným motorem, určené pro těžké nasazení při odčerpávání silně znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod.

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W

Benzínové čerpadlo EMPH 80 W je robustní čerpadlo se zesílenou konstrukcí a velkým výkonem, určené pro těžké nasazení při odčerpávání silně znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod.

Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10

Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10 je vhodné pro napájení tlakových, závlahových a kropicích systémů a dopravu vody s velkým převýšením.

Výrobce: Heron
Výrobce: Heron
Výrobce: Heron
Katalog. č.: 8895106 ] Katalog. č.: 8895105 Katalog. č.: 8895108
26 136 Kč (vč. DPH)

16 819 Kč (vč. DPH)

12 290 Kč (vč. DPH)

Celonerezová tlaková kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 230V Celonerezová tlaková kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 400V Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J 20 PS
Kalová čerpadla Celonerezová tlaková kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 230V Kalová čerpadla Celonerezová tlaková kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 400V Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J 20 PS

NORIA celonerezová kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 230V 

Vřetenová kalová čerpadla Noria LUCA, kompletně vyvinutá a vyráběná v České republice, jsou určena k čerpání splaškových a kalových vod o teplotě maximálně + 350C, s obsahem krátkovláknitých a dlouhovláknitých látek ( jako jsou tráva, sláma, slupky od ovoce a zeleniny apod.) a pevných částic zrnitosti max. 5 mm.

NORIA celonerezová kalová čerpadla s řezacím zařízením LUCA 400V 

Vřetenová kalová čerpadla Noria LUCA, kompletně vyvinutá a vyráběná v České republice, jsou určena k čerpání splaškových a kalových vod o teplotě maximálně + 350C, s obsahem krátkovláknitých a dlouhovláknitých látek ( jako jsou tráva, sláma, slupky od ovoce a zeleniny apod.) a pevných částic zrnitosti max. 5 mm.

Ponorná kalová čerpadla UNIQUA CESSPIT J 20 PS s plovákem.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 20 PS je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Výrobce: NORIA
Výrobce: NORIA
Výrobce: Čerpací technika
Katalog. č.: ua_j20ps
od 19 949 Kč (vč. DPH)

od 16 809 Kč (vč. DPH)

6 568 Kč (vč. DPH)

Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J 20 S Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J10 Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J10P
Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J 20 S Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J10 Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J10P

Ponorná kalová čerpadla UNIQUA CESSPIT J 20 S.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 20 S je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 10.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 10 je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 10 P s plovákem.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J 10 P je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Výrobce: Čerpací technika
Výrobce: Čerpací technika
Výrobce: Čerpací technika
Katalog. č.: ua_j20s Katalog. č.: ua_j10 Katalog. č.: ua_j10p
6 189 Kč (vč. DPH)

4 809 Kč (vč. DPH)

5 032 Kč (vč. DPH)

Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J14 Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J14 P Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT T 20 S
Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J14 Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT J14 P Kalová čerpadla Čerpadlo kalové UNIQUA CESSPIT T 20 S

Ponorná kalová čerpadla UNIQUA CESSPIT J14.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J14 je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Ponorná kalová čerpadla UNIQUA CESSPIT J14P s plovákem.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT J14 je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Ponorná kalová čerpadla UNIQUA CESSPIT T 20 S.

Ponorné kalové čerpadlo UNIQUA CESSPIT T 20 S je určeno k čerpání silně znečištěných odpadních vod s vysokou hustotou, tj. k čerpání žump a septiků, kalových jímek, odpadních vod, průmyslových vod.

Výrobce: Čerpací technika
Výrobce: Čerpací technika
Výrobce: Čerpací technika
Katalog. č.: ua_j14 Katalog. č.: ua_j14p Katalog. č.: ua_t20s
5 588 Kč (vč. DPH)

5 844 Kč (vč. DPH)

6 523 Kč (vč. DPH)

Stránky: 1 2 3 4 5 další
Jak vybrat kalové čerpadlo

Toto oddělení zahrnuje kalová čerpadla několika základních druhů. Pokud nechcete v jejich výběru udělat chybu, raději věnujte půl minuty přečtení těchto několika řádek.

Kalová čerpadla - dělení

Jako drenážní čerpadla se označují kalová čerpadla určená pro čistou nebo lehce znečištěnou vodu. Věnujte pozornost zejména velikosti pevných částic, kterél kalové čerpadlo zvládne bez poškození, minimální hladině při automatickém nebo při ručním provozu, a jaká další má kalové čerpadlo omezení. Maximální výtlak pro kalová čerpadla v této kategorii se pohybuje mezi 5 a 13,6 metry.

Čerpadla pro kaly a splašky si snadno poradí s velmi znečištěnou vodou vyšší hustoty, jakou naleznete v jímkách, septiku, žumpě, při čerpání průmyslových a odpadních vod. Kalová čerpadla zahrnují plovákový spínač pro detekci hladiny při automatickém režimu provozu. Některá kalová čerpadla obsahují řezací nástavec pro rozmělnění větších nečistot. Výtlačná výška se pohybuje mezi 5 a 10 metry, silnější kalová čerpadla jdou cca k 22 metrům a kalové čerpadlo Sigma EFRU-16-8-GU, které je vhodné pro tlakovou kanalizaci, dosahuje 80 metrů.

Čerpadla s řezacím mechanismem obsahují integrované mlecí a drtící zařízení a mají je například masivní kovová kalová čerpadla Draincor a Vigocor, které dosahují výtlačné výšky kolem 20 metrů.

Kalová čerpadla pro tlakovou kanalizaci a přečerpávací zařízení najdou využití v systémech, kde k přirozenému odvodu kalové vody nelze využít gravitační spád trubek. Kalové čerpadlo spojené s přečerpávací nádrží potom dopravuje splaškovou vodu na úroveň, kde je potřeba ji jímat nebo dále zpracovávat.

Čerpadla, různé kategorie: ponorná čerpadla | kalová čerpadla | bazénová čerpadla | povrchová samonasávací čerpadla | oběhová čerpadla | čerpadla do vrtů | čerpadla do studny
naftová čerpadla | olejová čerpadla |potravinářská čerpadla | jezírková čerpadla | benzínová čerpadla |ruční sudová čerpadla |ruční pumpy

© 2021 SIG - IMPEX montáže s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.
Zobrazit panel o souborech cookie.