Košík

0 ks

0 Kč

Provozovatel

SIG - IMPEX montáže s.r.o.
PRODEJNA Táborská 102
615 00 Brno

IČO: 05301289
DIČ: CZ05301289

Tel.: 548217646, 604 233 266

E-mail
HOT-LINE

SIG - IMPEX montáže s.r.o. - váš odborník přes čerpadla

Fakturační adresa

SIG - IMPEX montáže s.r.o.

Táborská 102

615 00 Brno

e-mail: sig-impex@volny.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Počítadlo

GARDENA


tabulkové katalogové tisk
Řadit dle:

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 další

Domácí vodní automat 3500/4E Classic Domácí vodní automat 4000/5E Comfort Domácí vodní automat 5000/5E LCD Comfort
GARDENA Domácí vodní automat 3500/4E Classic GARDENA Domácí vodní automat 4000/5E Comfort GARDENA Domácí vodní automat 5000/5E LCD Comfort

Domácí vodní automat 3500/4E Classic.

GARDENA NOVINKA 2015. Kompaktní automatická vodárna pro zahradu, závlahy i domácnost.

Domácí vodní automat 4000/5E Comfort

GARDENA NOVINKA 2015. Inteligentní elektronika aktivuje čerpadlo v případě potřeby vody a poté jej opět vypíná. Všechno probíhá plně automaticky a pohodlně - a k tomu s úsporou energie.
 

 

Domácí vodní automat 5000/5E LCD Comfort

GARDENA NOVINKA 2015. Inteligentní elektronika aktivuje čerpadlo v případě potřeby vody a poté jej opět vypíná. Všechno probíhá plně automaticky a pohodlně - a k tomu s úsporou energie.
 

 

Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Katalog. č.: ga_1757 Katalog. č.: ga_1758 Katalog. č.: ga_1759
5 445 Kč (vč. DPH)

6 921 Kč (vč. DPH)

8 228 Kč (vč. DPH)

GARDENA impulsní, kruhový a sektorový zavlažovač Premium GARDENA rozprašovací zavlažovač Classic GARDENA 4-plošný zavlažovač Twist Classic
GARDENA GARDENA  impulsní,  kruhový a sektorový zavlažovač Premium GARDENA GARDENA  rozprašovací zavlažovač Classic GARDENA GARDENA 4-plošný zavlažovač Twist Classic

GARDENA impulsní, kruhový a sektorový zavlažovač Premium

zavlažovač Gardena Premium v provedení se sáňkami. Vybaven GARDENA systémovou přípojkou.

GARDENA rozprašovací zavlažovač Classic

Rozprašovací zavlažovač Gardena Classic je cenově výhodná nabídka pro zavlažování malých ploch. Zavlažovaná plocha: max. 80 m2 . Rozsah kropení: max. Ø 10 m. Obsah. 54 blistrových karet (1 x zavlažovač a 1 x rychlospojka č.v. 915).

GARDENA 4-plošný zavlažovač Twist Classic

4-plošný zavlažovač Gardena Twist Classic - aktuální sezónní nabídka. Pouze jeden zavlažovač pro čtyři plochy. Snadné nastavení otočením kotouče zavlažovače: plný kruh Ø max. 10 m / 80 m2, půlkruh r = max 8 m / 100 m2 , čtverec max. 8 x 8m / 64 m2 , obdélník max. 16 x 2m / 32 m2 .

 

 

Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Katalog. č.: ga_8135 Katalog. č.: ga_969 Katalog. č.: ga_2068
1 094 Kč (vč. DPH)

222 Kč (vč. DPH)

317 Kč (vč. DPH)

GARDENA 6-plošný zavlažovač Boogie Classic GARDENA akumulátorová vřetenová sekačka 380 Li GARDENA akumulátorové nůžky na trávu a keře ClassicCut - sada
GARDENA GARDENA 6-plošný zavlažovač Boogie Classic GARDENA GARDENA akumulátorová vřetenová sekačka 380 Li GARDENA GARDENA akumulátorové nůžky na trávu a keře ClassicCut - sada

GARDENA 6-plošný zavlažovač Boogie Classic

6-plošný zavlažovač Gardena Boogie Classic je zavlažovač se šesti různými možnostmi použití. Podstavec zavlažovače pro stabilní provoz a mobilní použití. Dva masivní kovové trny pro optimální stabilitu ve svahu a na nerovné půdě.

GARDENA akumulátorová vřetenová sekačka 380 Li

Akumulátorová vřetenová sekačka Gardena 380 Li je určena pro bezkabelový precizní střih jako nůžkami, doporučeno pro travnaté plochy do cca 400 m2 (na jedno nabití akumulátoru).

GARDENA akumulátorové nůžky na trávu a keře ClassicCut - sada

Akumulátorové nůžky na trávu a keře Gardena ClassicCut jsou určeny pro stříhání okrajů trávníků nebo tvarování keřů.

Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Katalog. č.: ga_2073 Katalog. č.: ga_4025 Katalog. č.: ga_8887
413 Kč (vč. DPH)

11 031 Kč (vč. DPH)

2 069 Kč (vč. DPH)

GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut - sada GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ComfortCut
GARDENA GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut GARDENA GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut - sada GARDENA GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ComfortCut

GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut

Akumulátorové nůžky na trávu Gardena ClassicCut jsou určeny pro pohodlné stříhání okrajů trávníku a tvarování keřů bez přívodní šňůry.

GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ClassicCut - sada

Akumulátorové nůžky na trávu Gardena ClassicCut - sada jsou určeny pro stříhání okrajů trávníku při vzpřímeném držení těla.

GARDENA akumulátorové nůžky na trávu ComfortCut

Akumulátorové nůžky na trávu Gardena ComfortCut jsou určeny pro pohodlné stříhání okrajů trávníku a tvarování keřů bez přívodní šňůry.

Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Výrobce: GARDENA
Katalog. č.: ga_8885 Katalog. č.: ga_8890 Katalog. č.: ga_8893
1 831 Kč (vč. DPH)

2 254 Kč (vč. DPH)

2 199 Kč (vč. DPH)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 další
Gardena - zahrada, čerpadla, zavlažování

Značka GARDENA dobyla celý svět především jako výrobce zahradní techniky. GARDENA nabízí až neuvěřitelně široký sortiment, od sekaček a zavlažovacích systémů až k drobnostem, jako jsou různé typy zahradních nůžek a hadic. GARDENA ovšem stojí i za brilantní řadou nejrůznějších čerpadel, která bezpečně poznáte podle nezaměnitelného šedo-azurového designu. I ve vaší studni, vrtu, nebo septiku může vrnět čerpadlo GARDENA.

Zahradní čerpadla GARDENA

Jako zahradní čerpadla se označují lehká přenosná soustrojí s plastovým tělem, kvůli vyšší odolnosti GARDENA doplňuje keramické těsnění a zdvojený systém těsnění mezi motorem a oběžným ústrojím čerpadla. Samozřejmostí jsou dnes u značky GARDENA i pojistky proti přehřátí, běhu na sucho, gumové patky na snížení hlučnosti. Zahradní čerpadla jsou konstruována především s ohledem na nízkou hmotnost, vysoký výkon a komfortní užívání. Na to by měli být zákazníci připraveni a v případě, kdy jsou jejih požadavky jiné, neměli by zahradní čerpadla GARDENA používat pro jiné účely, než pro jaké byla vyrobena.

Ponorná čerpadla a kalová čerpadla GARDENA

Pro čerpání čisté sladké vody z vrtů a hlubokých studen jsou určena ponorná tlaková čerpadla GARDENA. Konstrukce ponorného čerpadla odpovídá stísněným podmínkám v úzkých vrtech, trvalému kontaktu s vodou a bezúdržbovému chodu po dobu celé životnosti. Ponorná čerpadla GARDENA do vrtů jsou vybavena tělem z ušlechtilé nerezové oceli nebo odolného plastu. Ponorná čerpadla GARDENA jsou vybavena zpětnou klapkou a systémem pro zásuvné připojení hadic GARDENA.

Pro čerpání vody z nádrží, sudů, nebo vody s problematickou čistotou, kalové vody a splašků je tu série ponorných a kalových čerpadel GARDENA. Přečtěte si prosím pozorně oblast zaměření jednotlivých čerpadel, abyste předešli poškození při nesprávném použití.

Domácí vodárny GARDENA

Na trh s domácími vodárnami dodává GAREDNA brilantní domácí vodárny s integrovanou tlakovou nádobou a kompaktní vodárny bez tlakové nádoby s funkcí automatického spouštění čerpadla. Kompaktní rozměry obou typů domácích vodáren a vysoká kvalita provedení dělá z domácích vodáren GARDENA velice oblíbený sortiment. Tichý provoz, minimální údržba a moderní ovládání s LCD displejem jsou pro značku GARDENA samozřejmostí.

Zahradní technika GARDENA

Sortiment GARDENA v našem e-shopu zahrnuje především řadu výkonných a spolehlivých sekaček na trávu, elektrických nůžek a doplňkového sortimentu. GARDENA je v péči o trávník pojem a jednotlivé výrobky lze koupit v cenovém rozpětí přijatelném pro hobby zahrádkáře.

Všimněte si nabídky akumulátorových i běžných elektrických sekaček a zahradního náčiní. Akumulátorové spotřebiče rychle rostou na oblibě a GARDENA není pozadu v nabídce zboží a služeb.

Originál GARDENA systém

Komplexní systém zavlažování pro Vaši zahradu přináší značka GARDENA v podobě kompatibilí sestavy postřikovačů, kropících nástavců a pistolí, hadic, bubnů a vozíků na hadice a doplňkového sortimentu. Patentní systém rychlých spojek mezi hadicemi a jednotlivými díly zavlažovacího zařízení dělá péči o zahradu hrou.

 

 

© 2020 SIG - IMPEX montáže s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.
Zobrazit panel o souborech cookie.