Košík

0 ks

0 Kč

Provozovatel

SIG - IMPEX montáže s.r.o.
PRODEJNA Táborská 102
615 00 Brno

IČO: 05301289
DIČ: CZ05301289

Tel.: 548217646, 604 233 266

E-mail
HOT-LINE

SIG - IMPEX montáže s.r.o. - váš odborník přes čerpadla

Fakturační adresa

SIG - IMPEX montáže s.r.o.

Táborská 102

615 00 Brno

e-mail: sig-impex@volny.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Počítadlo

Čerpadla

Na našich stránkách nabízíme kvalitní čerpadla na vodu pro dům, stavbu a zahradu, čerpadla na pohonné hmoty, chemikálie, čerpadla pro potravinářský průmysl i zemědělství. Provádíme i servis a montáž čerpadel.

Do studní a vrtů | Kalová | Oběhová | Povrchová samonasávací | Bazénová | Vertikální vícestupňová | Motorová


tabulkové katalogové tisk
Řadit dle:

Stránky: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 24 další

Benzínové čerpadlo EPH 80 Benzínové čerpadlo HECHT 3680 - výkonné motorové čerpadlo Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9
ČERPADLA Benzínové čerpadlo EPH 80 ČERPADLA Benzínové čerpadlo HECHT 3680 - výkonné motorové čerpadlo ČERPADLA Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9

Benzínové čerpadlo EPH 80

Benzínová čerpadla EPH 80 jsou svou konstrukcí a vysokým čerpacím výkonem určena k přečerpávání velkých objemů čisté užitkové vody např. při napouštění rybníků, nádrží a dalších podobných zdrojů, při odčerpávání záplavové vody ze zatopených sklepů.

Benzínové čerpadlo HECHT 3680 - výkonné motorové čerpadlo.

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 E9

Benzínové čerpadlo EMPH 80 E9 je profesionální kalové čerpadlo se zesílenou konstrukcí a výkonným motorem, určené pro těžké nasazení při odčerpávání silně znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod.

Výrobce: Heron
Výrobce: Heron
Katalog. č.: 8895102 Katalog. č.: hecht Katalog. č.: 8895106 ]
7 890 Kč (vč. DPH)

7 990 Kč (vč. DPH)

26 136 Kč (vč. DPH)

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W Benzínové samonasávací čerpadlo CM Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10
ČERPADLA Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W ČERPADLA Benzínové samonasávací čerpadlo CM ČERPADLA Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10

Benzínové kalové čerpadlo EMPH 80 W

Benzínové čerpadlo EMPH 80 W je robustní čerpadlo se zesílenou konstrukcí a velkým výkonem, určené pro těžké nasazení při odčerpávání silně znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod.

Samonasávací čerpadlo s benzínovým pohonem CM.

Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10

Benzínové tlakové čerpadlo EMPH 15 - 10 je vhodné pro napájení tlakových, závlahových a kropicích systémů a dopravu vody s velkým převýšením.

Výrobce: Heron
Výrobce: Heron
Katalog. č.: 8895105 Katalog. č.: 8895108
16 819 Kč (vč. DPH)

od 4 991 Kč (vč. DPH)

12 290 Kč (vč. DPH)

Calpeda CT a B-CTM - 61 čerpadla s periferním oběžným kolem Calpeda NGL a NGLM- samonasávací čerpadla jet litinová CALPEDA NGX
ČERPADLA Calpeda CT a B-CTM - 61 čerpadla s periferním oběžným kolem ČERPADLA Calpeda NGL a NGLM- samonasávací čerpadla jet litinová ČERPADLA CALPEDA NGX

Calpeda CT a B-CTM - 61 čerpadla s periferním oběžným kolem.

Monoblokové elektročerpadlo s oběžným kolem s vnějším vtokem. Kompaktní, patentovaná konstrukce s pohyblivým bočním krytem tělesa čerpadla (při opotřebování lze vyměnit). Motor je chráněn proti vniknutí vody z venku. CT: verze s tělesem čerpadla z litiny. B-CT: verze s tělesem čerpadla z bronzu (čerpadla jsou dodávána s kompletním nátěrem).

 

CALPEDA NGL 400V a NGLM 230V

Uzavřené samonasávací čerpadlo jet se zabudovaným ejektorem. Čerpadlo je určeno k přečerpávání vody pro domácí použití. Čerpadlo je vysoce kvalitní a navrženo s ohledem na životní prostředí. Díky výjimečnému difuzoru a zařízení na kontrolu toku (patentováno), představuje NGL kompaktní konstrukci, rychlé samonasávání a tichý provoz. Skříň je litinová, oběžné kolo z mosazi.

CALPEDA NGX 400V 

Uzavřené samonasávací čerpadlo jet se zabudovaným ejektorem. Čerpadlo je určeno k přečerpávání vody pro domácí použití. Čerpadlo je vysoce kvalitní a navržené s ohledem na životní prostředí. Díky výjimečnému difuzoru a zařízení na kontrolu toku (patentováno), představuje NGX kompaktní konstrukci, rychlé samonasávání a tichý provoz.

Výrobce: CALPEDA
Výrobce: CALPEDA
Výrobce: CALPEDA
od 2 638 Kč (vč. DPH)

od 4 453 Kč (vč. DPH)

od 4 620 Kč (vč. DPH)

CALPEDA NGXM CB horizontální odstředivé čerpadlo pro kapaliny do 90°C. Celonerezová ponorná čerpadla do studní a vrtů TERCA 230V
ČERPADLA CALPEDA NGXM ČERPADLA CB horizontální odstředivé čerpadlo pro kapaliny do 90°C. ČERPADLA Celonerezová ponorná čerpadla do studní a vrtů TERCA 230V

CALPEDA NGX 230V 

Uzavřené samonasávací čerpadlo jet se zabudovaným ejektorem. Čerpadlo je určeno k přečerpávání vody pro domácí použití. Čerpadlo je vysoce kvalitní a navržené s ohledem na životní prostředí. Díky výjimečnému difuzoru a zařízení na kontrolu toku (patentováno), představuje NGX kompaktní konstrukci, rychlé samonasávání a tichý provoz.

CB horizontální odstředivé čerpadlo pro kapaliny do 900C.

NORIA celonerezová objemová čerpadla do studní a vrtů TERCA 230V

Vřetenová čerpadla Noria Terca, kompletně vyvinutá v České republice, jsou určená na čerpání čisté vody ze studní a vrtů a teplotě maximálně  +350C.

Servis - opravy přímo u zákazníka

 

Výrobce: CALPEDA
Výrobce: NORIA
od 4 620 Kč (vč. DPH)

od 7 679 Kč (vč. DPH)

od 12 272 Kč (vč. DPH)

Stránky: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 24 další
Čerpadla

V oddělení čerpadla najdeme například čerpadla na vodu kalová, do studní a vrtů, povrchová samonasávací, bazénová, jezírková, oběhová, ruční pumpy, dále čerpadla na čerpání nafty, olejů a dalších chemikálií, potravinářská čerpadla, čerpadla s benzínovým motorem, čerpadla českých i zahraničních renomovaných výrobců. Při výběru vám rádi poradíme.

Čerpadla do vrtů - v této kategorii naleznete ponorná čerpadla na čistou nebo pitnou vodu do vrtů a studní od průměru 3" (80mm).

Kalová čerpadla jsou určená k čerpání znečištěných odpadních vod ze sběrných jímek, septiků, žump, nádrží apod. Podle stupně znečištění a obsahu pevných částic se dělí na různé podkategorie.

Povrchová samonasávací čerpadla jsou určena k zavlažování, ke zvýšení tlaku, k přečerpávání a vyčerpávání vodovodní nebo dešťové vody.

Bazénová čerpadla jsou čerpadla určená k filtraci a cirkulaci vody v bazénech zejména pro privátní použití.

Vertikální vícestupňová čerpadla se používají k čerpání čisté vody bez pevných částic, vláken a abraziv v úpravnách vod, kotelnách myčkách aut atd.

Potravinářská čerpadla mají uplatnění v zemědělství a potravinářském průmyslu, jsou určena k čerpání vody, moštů, džusů mléka atd.

Olejová a naftová čerpadla se využívají při přečerpávání nafty a olejů.

Oběhová čerpadla jsou určena pro cirkulaci teplé vody v domácnostech.

Benzínová čerpadla se využívají všude tam, kde není zdroj elektrické energie.

 

Čerpadla, různé kategorie: ponorná čerpadla | kalová čerpadla | bazénová čerpadla | povrchová samonasávací čerpadla | oběhová čerpadla | čerpadla do vrtů | čerpadla do studny | vertikální vícestupňová čerpadla | čerpadla CALPEDA | čerpadla SIGMA | čerpadla UMBRA POMPE | čerpadla GARDENA | naftová čerpadla | olejová čerpadla |potravinářská čerpadla | jezírková čerpadla | benzínová čerpadla |ruční sudová čerpadla |ruční pumpy

© 2021 SIG - IMPEX montáže s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.
Zobrazit panel o souborech cookie.