Košík

0 ks

0 Kč

Provozovatel

SIG - IMPEX montáže s.r.o.
PRODEJNA Táborská 102
615 00 Brno

IČO: 05301289
DIČ: CZ05301289

Tel.: 548217646, 604 233 266

E-mail
HOT-LINE

SIG - IMPEX montáže s.r.o. - váš odborník přes čerpadla

Fakturační adresa

SIG - IMPEX montáže s.r.o.

Táborská 102

615 00 Brno

e-mail: sig-impex@volny.cz

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Počítadlo

AKTUALITY

05.12.2016

Montáž čerpadel

 


Potřebujete nainstalovat čerpadlo, vodárnu, elektrický ohřívač? Od toho je tu firma SIG - IMPEX.

Instalace čerpadla, domácí vodárny, případně elektrického ohřívače není věc jednoduchá. Zvláště pokud je potřeba provést i elektroinstalaci. Tyto práce vyžadují odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma Vám montáž odborně provede. Pracovnící Vám poradí s výběrem čerpadla, armatur, navrhnou řešení, provedou nákres situace a cenovou kalkulaci. V případě objednávky montáže jsou předchozí služby zdarma.

Poskytujeme i servis a opravy již stávajících zařízení. Výhodou je i kamenná prodejna, kam se může přijít zákazník domluvit osobně a získat veškeré informace o montáži.

 


01.08.2012

Darling - legenda stále vítězí


Najdete je na každé pořádné chatě, tak říkajíc v každém druhém sklepě rodinného domu a až je uvidíte, řeknete si, že v jednoduchosti je krása. Domácí vodárny Darling. Pokud existuje na našem trhu výrobek, který ještě za třicet let najdete pořád v kondici a bez reptání vykonávat svoji práci, jsou to domácí vodárny Darling. Jednoduchá koncepce a nezničitelné materiály proslavily některé výrobky napříč generacemi a vodárny Darling k nim patří také.

Postrádáte na našem e-shopu samostatné oddělení Darling? Nezoufejte. Domácí vodárny Darling naleznete v oddělení Domácí vodárny s tlakovou nádobou, nebo můžete použít následující odkaz, který vybere pouze výrobky Darling


12.04.2012

Čerpadlo do septiku - jak vybrat?


Vhodné čerpadlo do septiku naleznete v kategorii kalová čerpadla. Kategorie ale zahrnuje i řadu jiných čerpadel, jak tedy vybrat to správné a neudělat chybu, která by se negativně podepsala na jeho životnosti? Kalová čerpadla odvádějí svoji práci v několika různých prostředích s různými vlastnostmi a podle toho jsou i vyrobeny. Čerpadlo do septiku musí splňovat některá zásadní kritéria.

Čerpadlo do septiku - řezací a drtící nástavec

Prostředí jímky nebo septiku obsahuje tuhé a vláknité příměsi, vlasy, listí. Naopak by nemělo obsahovat písek a další abrazivní příměsi - k tomu je určena úplně jiná kategorie kalových čerpadel. S tuhou příměsí si čerpadlo do septiku poradí díky robustní konstrukci a především řezacím nebo drtícím nástavcům. Pokud tedy u kalového čerpadla přímo není uvedeno, že je určeno do septiku, věnujte pozornost zejména této věci.

 

čerpadlo do septiku VIGICOR 150Mčerpadlo do septiku - SEPTIKUS SE 102čerpadlo do septiku VIGILEX SSčerpadlo do septiku SIGMA EFRU-16-8-GU

Vybraná kalová čerpadla do septiku jsou určena k čerpání splaškové vody. Věnujte pozornost jejich příkonu, výtlaku a dalším doporučením, které naleznete v detailu položky.


21.12.2011

Na zahradu jedině klasická litinová pumpa!


Moderní čerpadla svoji funkci plní velice dobře. Navržena byla pro výkon, spolehlivost a trvanlivost a některá z nich dokonce celkem dobře vypadají. Můžete je ale vystavit někde na zahradě?

Napadlo vás, že klasická litinová pumpa, kterou dnes ještě uvidíte sem tam na návsi, nebo třeba u někoho na dvoře, může být tou pravou dekorací pro vaši stylovou zahrádku na chalupě za městem? No zkuste si to představit! Klasické ruční litinové pumpy samozřejmě prodáváme a věřte nám, ať už funkční, nebo jako dekorace vypadají skvěle.

ruční pumpy


29.11.2011

Konečně ponorné čerpadlo s technologií plovoucích kol


Bolestí všech ponorných čerpadel, zejména ve stísněných podmínkách ve vrtech, je možnost jejich mechanického poškození pískem a drobnými částicemi, k teré v některých vrtech rozhodně není nouze. Vývoj zařízení, které by bylo odolnější vůči "pískování" vedl k zavedení "plovoucích oběžných kol"

Ponorné čerpadlo ACUA 4 může být tedy přesně tím, co hledáte

Poslouží k zásobování vodou z podzemních zdrojů, čerpání vody v městských a průmyslových vodárnách, zavlažování v zahradnictví i v zemědělství nebo zvyšování tlaku ve vodních instalacích.

ponorné čerpadlo


20.01.2011

Přidána čerpadla GARDENA


Nově jsou v našem eshopu i čerpadla GARDENA


23.12.2010

Spuštěn nový e-shop


Dne 23.12.2010 jsme pro Vás spustili nový e-shop sig-impex.

Věříme, že s našimi službami budete spokojeni a těšíme se na Vaše objednávky.


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

© 2021 SIG - IMPEX montáže s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.
Zobrazit panel o souborech cookie.